צפו בסרטון

עקבו אחרינו :

המלצות של לקוחות מרוצים

האם יש צורך בצלם מגנטים לאירוע?

הזמנות כבר יש, הכול כבר מוכן! אבל לא משנה אם אתם מתחתנים היום, או שיש לבן או לבת שלכם בת או בר מצווה, לא משנה אם יש לכם ברית או בריתה, בכל אירוע מושקע חייב כיום צלם מגנטים לאירועים, אך האם זה חשוב בכל אירוע? במאמר הבא נדון בכמה שאלות שהמון אנשים שואלים את עצמם, החל מסוגיית המחיר של צלם מגנטים ועד לשאלה הגדולה והעיקרית מכולם, האם זה עדיין מיוחד ויוקרתי להביא צלם מגנטים לאירוע שלכם.

 

מגנטים? עדיין מיוחד באירועים?

 
תלוי את מי שואלים, מדובר עדיין באחת המחוות המרגשות והטובות ביותר מכל אירוע, היא תמיד משאירה לכם זיכרון על המקרר כאשר אתם צופים במגנט שהיה באירוע ונזכרים בכל הדברים הטובים שקרו באותו לילה של אירוע, ישנם היום עשרות פתרונות אחרים מלבד מגנטים לאירועים שניתן לשים באירוע שלכם, החל מתא שלם שבו ניתן להצטלם ולקבל תמונות "פספורט", אבל על פי מרבית האנשים שהיו באירועים ההעדפה הגדולה ביותר היא לצלם מגנטים לאירועים, כיוון שזה משאיר אחריו עשרות אנשים מרוצים מן האירוע עם זיכרון אחד קטן שישאר איתם שנים רבות.
 
כמה עולה היום להזמין צלם מגנטים לאירוע?
הכול תלוי היכן האירוע שלכם, כמה מגנטים אתם רוצים, במידה ואתם רוצים מגנטים ללא הגבלה לאירוע של כ500 אנשים בערך, באזור המרכז, עליכם לשלם בין 1000 ל1500 ש"ח עבור התענוג, לא מדובר בדבר יקר, ההפך הוא הנכון, מדובר בשוק שכיום נמצאים בו עשרות אנשים שלמדו את המקצוע (לא כל כך קשה ללמוד) בסכ"ה צריך מצלמה איכותית ומדפסת טובה ויש לכם את כל הציוד הדרוש לעבודה.
 

אז איך יודעים כיצד לבחור את הצלם מגנטים האיכותי באמת?

 
בדקו המלצות על אותו צלם מגנטים, בדקו ושאלו אנשים לגבי המלצות לגביו, האם מדובר באדם אמין או שמה מדובר באדם שרק התחיל את דרכו בתחום, עליכם להיות בטוחים שאת האירוע הזה לא ישכחו ולא תרצו שהמגנטים יתעכבו או שיגיעו כלל ללא צבע, לכן בדקו היטב לפני שאתם מזמינים את הצלם הזה לאירוע שלכם.
 
לסיכום! מגנטים לאירועים הוא אחד התחומים המבוקשים ביותר בתחום האירועים כיום, מיד לאחר שאתם סוגרים את הדיגיי והצלם לאירוע שלכם אתם כבר מתקשרים לצלם מגנטים על מנת לסגור איתו את האירוע שלכם, אנחנו עדיין ממשיכים וממליצים לכם להיעזר בשירותים של צלם מגנטים זו חוויה יוצאת דופן לאירועים, וכל פתרון אחר יעלה לכם יותר ויתן לכם תמורה הרבה פחות טובה, שיהיה בהצלחה!
 

לייעוץ ראשוני מלאו את הטופס או צרו קשר - 1800-25-25-50