צפו בסרטון

עקבו אחרינו :

המלצות של לקוחות מרוצים

רמקולים לתקליטנים – דברו (לא) חלש!!!

רמקולים לתקליטנים – דברו (לא) חלש!!!

 כאשר הדבר נוגע לעשיית מוסיקה ויתרה מזו, עשיית מוסיקה טובה, אנחנו הולכים אל איש המקצוע, וכאשר מדובר עלינו אנשי המקצוע אחד הפרטים אולי החשובים ביותר הם המוניטין והשם ההולך לפנינו בין אירוע לאירוע ומאירוע לאירוע וחיבור הסגנון המוסיקלי לקהלים שלנו.

 
 
אחד הסודות והיסודות, החשובים ביותר בעולם הפקת המוסיקה לאירועים הוא היכולת לגרום לקהל המוזמנים להתאהב מחדש ולאבד שמץ מהציניות אשר שורה על כולנו בתקופה האחרונה. אחד מהכלים החשובים ביותר של התקליטן הם כמובן הרמקולים וציוד העזר האיכותי שכידוע עושה את כל ההבדל עוד לפני שבדקנו את טיבו של איש המקצוע, איכות השמע ויכולות הסימפול, הפירוק והמיקסים, הנמצאות כולן כמערכת המרכזית בעבודה התקליטנית המקצועית, תספק מענה דו צדדי לתקליטן ולבעלי השמחה.
 
 
 
BOOM BOOM POW  - מוניטורים איכותיים לחללים גדולים וקטנים
 
 
אחת החברות המומלצות ובעלות השם בעולם המוסיקה והמוניטורים, היא חברת BARGAIN אשר עשתה לה שם בעולם המוסיקה וההגברה המקצועית, כאשר מדברים על עשיית ותעשיית המוסיקה, איכות השמע והבס זוהי אחת החברות המצליחות והמבוקשות ביותר בקרב התקליטנים המקצועיים. אחד המוניטורים המפתיעים ביותר אשר נכנסו לשוק, הוא ה B1031As  . 
 
הוא מתפקד כאחד הרמקולים והמוניטורים המעוצבים, הנותנים שירות לאורך שנים באיכות בס מדהימה, אשר אינה נותנת מקום לספק. אחד הפרטים שמפתיעים וגורמים לבעלי מקצוע חדשים או אלה אשר פחות מכירים את מוצריה של BARGAIN הוא המחיר הזול והידידותי שלה שגורם לא בצדק לחשוב שמדובר במוצר זול שנותן מענה ברמת המחיר.
 
הטעות הנפוצה בקרב תקליטנים מתחילים והחוויה המתקנת
 
 
דווקא כאן, תקליטנים מקצועיים רבים יודעים, שהיצרנית באה להעניק מענה משולב אשר יתן גם לאנשי המקצוע המתחילים לא להתחיל מאפס ולזכות במוצר איכותי באמת שיזניק אותם לפסגה.
 
תקליטנים מתחילים רבים, חווים קושי מרכזי בדרך להצלחה ונאלצים לוותר על אחד מהשניים: ממון רב אשר מכניס אותם ל"לופ" כלכלי מורכב או ההתפשרות על האיכות. 
 
על כן, זוהי אחת החברות המומלצות בותר גם למתחילים וגם לוותיקים שבניכם המעוניינים לעשות ולייצר מוסיקה טובה באמת, בזכות הרמקול הרחב והנקודה המרכזית הרחבה שמעניקה לכם את היכולת, לבחור את הפוזיציה שלכם על פי הנוחות שלכם ולאו דווקא על פי המיקום והפוזיציה של המוניטור והרמקולים
 
תכירו את אדם...

ADAM AODIO A3X  
 
אם כבר מתחילים לדבר על מערכות "מפלצתיות", תקליטנים רבים פוזלים לכיוון ADAM אחד הרמקולים והמוניטורים המשפיעים ביותר בתחום "המוסיקה" המקצועית. הדגם הזה נותן מענה להשגת איכות שמע ברמת איכות מקצוענית לכל סוגי ההופעות והצרכים גם במקומות גדולים במיוחד. המוניטורים הללו כוללים זוג רמקולים איכותיים המיוצרים עבור חדר הקלטה מקצועיים ומשלבים יכולת משחק וקול המאפשרים לאיש המקצוע לשחק עם הקול באיכות גבוהה מהרגיל. הסט הזה כולל טוויטרים ויכולת מדהימה למוסיקה אשר כוללת מיקסים ומעברים.
 
 מערכת זו, תיתן מענה מושלם לכסף שלכם במידה ואתם באמת מחפשים "משהו איכותי".

לייעוץ ראשוני מלאו את הטופס או צרו קשר - 1800-25-25-50