צפו בסרטון

עקבו אחרינו :

המלצות של לקוחות מרוצים

תקליטנים לאירועי חברה וימי גיבוש

תקליטנים לאירועי חברה וימי גיבוש

מוזיקה הוא אחד המרכיבים החשובים להצלחת האירוע. זה נכון גם לאירועים העסקיים והפרטיים ובמיוחד לאירועי חברה וימי גיבוש מכיוון שמוזיקה אחראית על יצירת האווירה הנכונה ומכתיבה את הקצב של האירוע. תקליטנים שמתמחים במוזיקה לאירועי החברה ולאירועי הגיבוש יספקו לכם חבילת שירות הכוללת את בחירת הסגנון המוזיקלי ובניית הפלייליסט המתאים עם עצירות הדרושות לשם מעבר בין החלקים השונים של האירוע. במידה ואתם מתלבטים איזו מוזיקה תתאים יותר לאירוע שאתם מתכננים, תקליטנים מנוסים גם ידעו לכוון אתכם בעת בחירת הסגנון והשירים שיושמעו במהלך האירוע.

תקליטנים יסייעו לכם לבחור את הסגנון המוזיקלי


כאשר מדברים על סגנון מוזיקאלי בהפקת אירוע חברה הכוונה היא לסגנון מיוחד לכל אחד מחלקי האירוע. במהלך קבלת הפנים, כאשר כל המוזמנים לאירוע מתאספים יחד, המוזיקה צריכה להיות נעימה ורגועה ולאפשר שיחת חולין. בעת הגשת אוכל, אפשר לבחור בסגנון מוזיקאלי שונה אך לא כדאי להגביר את הקצב. במידה והאירוע כולל משחקי חברה או תחרויות, ליווי מוזיקלי של חלקים אלו של האירוע צריכים להיות מלווים עם קצב מהיר יותר שיכניס את כל הנוכחים לאווירה המתאימה.

תקליטנים יבנו עבור האירוע את הפלייליסט


בניית פלייליסט על ידי תקליטנים נעשית במהלך פגישה עם הלקוח ועל פי הבקשה שלו. יחד עם זאת, מכיוון שתקליטנים מכירים יותר סגנונות מוזיקאליים ורשימת השירים המוכרים להם ארוכה הרבה יותר מאשר של מי שאינו עוסק במוזיקה באופן מקצועי, יתכן כי במהלך הפגישה הזו הם יציעו לכם כמה אפשרויות שלא חשבתם עליהן. אנשי מוזיקה אשר מתכננים עשרות אירועים שונים יציעו לכם שילובים מעניינים בין הסגנונות השונים וגם ירחיבו את רשימת השירים שחשבתם להשמיע במהלך האירוע. מומלץ לקחת לתשומת הלב את המלצותיהם ולאפשר להם לבצע את ההתאמה בצורה מקצועית ובאמצעות הכלים הייחודיים שעומדים לרשותם.

יתבלו את האווירה באנרגיה ומצב הרוח


מוזיקת רקע מתאימה תיצור את האווירה הנכונה (מרגיעה, מחשמלת, מעוררת עניין), תבליט את הקונספט של האירוע בין אם זה אירועים באוהלים או באולם (ספורטיבי, קלאסי, קונספט נושא) וגם תהיה אחראית על המעבר בין החלקים השונים של האירוע. מסיבה זו תכנון רצף ההשמעה ובחירת הסגנון צריכים להיעשות לאחר שכבר נבחר הקונספט של האירוע ונקבע מהלכו. כשמגיעים לפגישה עם תקליטני האירוע כדאי לקחת איתכם את הרשימה שכוללת את המבנה של האירוע ועלפי זה להתאים את המוזיקה שתושמע במהלכו.

אפשרות של שילוב עם כלי נגינה


אפשרות שהופכת ליותר ויותר פופולארית בתחום הפקת חתונה / אירועים היא של שילוב בין תקליטנים המנגנים מוזיקה מפלייליסט לבין נגנים שמנגנים מוזיקה חיה בחלקים מסוימים של האירוע. אלה יכולים להיות מתופפים, סקסופוניסט, להקת קלייזמרים או צמד כנרים וגיטרה שישתלבו ביצירת האווירה המוזיקאלית יחד עם התקליטנים. מרבית חברות התקליטנים ישמחו להציע לכם לפחות כמה אפשרויות לשילוב מוזיקה חייה באירועי החברה או בימי הגיבוש שאתם מתכננים, כך שתוכלו לייחד בקלות את האירוע עם הופעה מוזיקלית מפתיעה.

לייעוץ ראשוני מלאו את הטופס או צרו קשר - 1800-25-25-50